HEPPiApple restaurant

HEPPiApple restaurant – Panorama City

Landererova 8, 811 09 Bratislava

 

Podstatou HEPPiApple restaurant je ponuka celodenného stravovania v zdravom štýle a v príjemnej atmosfére. Naším poslaním je ukázať Vám, že čo je zdravé, nemusí byť bez chuti. Vaše zdravie a gastronomický pôžitok sú to, na čom nám skutočne záleží!

Princíp HEPPiApple gastronómie

Naša ponuka je pripravovaná na základe princípov unikátneho sofistikovaného nutričného konceptu Metabolic Balance®.

HeppiApple restaurant

V každej porcii nájdete kúzelnú zostavu čerstvých surovín od vybraných dodávateľov. Ich správnou kombináciou v spojení s nápaditými receptami zatočíte s únavou, optimalizujete svoju váhu a privodíte si dobrú náladu. Navyše, naštartujete svoj metabolizmus a dostanete svoje telo do správnej rovnováhy.

Vaše osobné HEPPiApple menu

V našej reštaurácii ponúkame zákazníkom aj možnosť prípravy individuálneho menu podľa ich osobného plánu Metabolic Balance®.

HeppiApple restaurant

Ide o patentovaný a vedecky podložený výživový program pre úpravu metabolizmu, metabolických porúch, hormonálnej a enzymatickej produkcie, ktorý rešpektuje jedinečnosť každého organizmu a jeho látkovej výmeny a biochemických procesov. Zohľadníme pre Vás odporúčané potraviny, ich gramáže a kombinácie, ako aj fázu, v ktorej sa nachádzate.

 

Otváracie hodiny

Pondelok

08:00 - 21:00

Utorok

08:00 - 21:00

Streda

08:00 - 21:00

Štvrtok

08:00 - 21:00

Piatok

08:00 - 21:00

Sobota

10:00 - 20:00

Nedeľa

zatvorené/otvorené len v prípade súkromnej spoločenskej akcie