Reštaurácia Hotel Magura

Prievidza, Západné Slovensko
Vychutnajte si obed alebo večeru v útulnom a kľudnom prostredí. Varíme pre vás domácku slovenskú kuchyňu, založenú na kvalitných potravinách. Každý deň si môžete vybrať z 5 druhov obedového menu alebo zo širokej ponuky á la carte. Celoročne máme plne otvorenú celú vnútornú reštauráciu, kde si v príjemnej atmosfére posedíte s rodinou, či vybavíte pracovný obed.
Od jari do jesene v peknom počasí otvárame aj letnú terasu, otočenú priamo na Námestie Jozefa Cígera Hronského. Súčasťou hotela Magura je veľké bezplatné parkovis

OBEDOVÉ MENU

Obedové menu podávame každý deň vrátane víkendov od 11:00 – 14:00. V ponuke vždy nájdete 5 druhov jedál, z ktorých je minimálne jedno jedlo bezmäsité a sladké. Môžete si tak vybrať presne to, na čo máte chuť.

VEĽKÁ KAPACITA

Aj v čase obeda u nás nájdete voľný stôl. Naša reštaurácia totiž pozostáva z dvoch samostatných vnútorných častí. Obidve majú kapacitu 50 osôb, a tak dokážeme naraz obslúžiť až 100 ľudí.

STRAVOVANIE PRE SKUPINY

Pokiaľ cestujete vo väčšej skupine, stravu si môžete objednať dopredu. Obed či večeru vám podľa vašich požiadaviek pripravíme na konkrétnu hodinu a nebude tak musieť dlho čakať. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Reštaurácia Hotel Magura

Námestie J.C.Hronského, 97101 Prievidza
menucka.sk/hotelmagura

Adresa

Naša adresa:

Námestie J. C. Hronského 1 971 01 Prievidza

Telefón: