Reštaurácia Rouge – Hotel Mikado

Nitra, Západné Slovensko

Stravovanie v Hoteli MIKADO je pre hostí skutočným gastronomickým zážitkom. Či si dáte špecialitu šéfkuchára v reštaurácii Rouge, obedové menu alebo ponuku z bufetového stola počas konferencie, jedlá vás prekvapia skvelou chuťou, zaujímavými kombináciami surovín a príťažlivou prezentáciou.

Príjemné posedenie a vynikajúce jedlá medzinárodnej a slovenskej kuchyne ponúkajú dve reštaurácie (Reštaurácia Rouge a Kongresová reštaurácia), Lobby Bar, Wellness Bar a Kongres Bar.

V elegantnej reštaurácii Rouge si môžete dopriať originálne menu nášho šéfkuchára Štefana Benďáka, ktorý svojimi skúsenosťami z Nemecka, Švajčiarska a Talianska povýšil jedlo na gastronomický zážitok. K najobľúbenejšim jedlám reštaurácie Rouge patria steaky zo sviečkovice black angus, ale aj výborné jedlá z diviny.

Vychutnajte si sezónne špeciality z domácich i svetových kuchýň, ktoré sú pripravované primárne z čerstvých surovín, byliek a bio produktov typických pre región Slovenska. Milovníci dobrého vína iste ocenia interiérovo zaujímavú vinotéku s viac ako sto päťdesiatimi druhmi vín z celého sveta, ktorá je súčasťou reštaurácie Rouge. Ochotný personál vám k skvelému jedlu poradí vhodné kvalitné víno.

Reštaurácia Rouge – Hotel Mikado

Hollého 11, 94901 Nitra

Otváracie hodiny

Pondelok

6:30 do 22:00

Utorok

6:30 do 22:00

Streda

6:30 do 22:00

Štvrtok

6:30 do 22:00

Piatok

6:30 do 22:00

Sobota

6:30 do 22:00

Nedeľa

6:30 do 22:00