Penzión Topky

Penzión Topky, situovaný pri Počúvadlianskom jazere v Banskej Štiavnici, vám prináša aj raňajky. Pozrite si, čo ponúkame, a príďte za nami cez víkend alebo sviatky počas vášho pobytu v nádhernej Štiavnici.

Penzión Topky

Počúvadlianske jazero 199, 96901 Banská Štiavnica
menucka.sk/penzion-topky

Zavítajte do Penziónu Topky, ktorý sa hrdí svojou polohou pri najväčšom jazere v malebnom prostredí Štiavnických vrchov. Užite si komfortné ubytovanie s nádherným výhľadom na Počúvadlianske jazero priamo z vašej izby, s prírodou v jej čistej podobe hneď za dverami. Naša lokalita je ideálna pre tých, ktorí hľadajú odpočinok, ale aj pre milovníkov rôznych športov a turistiky. Radi vám poradíme, ako si najlepšie užiť dostupné aktivity. V letnej sezóne sa môžete tešiť na cyklistické trasy, zatiaľ čo po celý rok je tu prístupný výstup na vrch Sitno. Počas zimy sú k dispozícii bežkárske stopy a neďaleko sa nachádza aj lyžiarsky svah.

Penzión Topky Banská Štiavnica

Ubytovanie v Penzióne Topky

Penzión Topky je otvorený po celý rok a ponúkame vám 32 komfortných izieb a jeden luxusný apartmán s kapacitou až 68 lôžok. K dispozícii máte:

  • štyri 1-lôžkové izby s panoramatickým výhľadom na jazero z balkóna,
  • dve 1-lôžkové izby orientované na prírodu s balkónom,
  • šesť 2-lôžkových izieb s oddelenými posteľami a vlastným balkónom,
  • jednu 2-lôžkovú izbu kombinovanú s manželskou posteľou a gaučom,
  • pätnásť 2-lôžkových izieb s balkónom a manželskou posteľou,
  • štyri 3-lôžkové izby s manželskou posteľou a balkónom,
  • jeden štvormiestny mezonetový apartmán.

Penzión Topky Banská Štiavnica

V blízkosti penziónu vás čaká nepretržité dobrodružstvo. Okolitá príroda je ideálna pre túry, cyklotúry, plávanie, vodné športy alebo len pokojné prechádzky. Nezabudnite na výstup na vrch Sitno. Objavte tiež miestne pamiatky ako Banskoštiavnický betlehem, dom Sládkovičovej Maríny známy ako Banka Láska, Galériu Jozefa Kollára alebo Štôlňu Glanzenberg. V zimnom období sa môžete tešiť na lyžovanie na svahoch Salamandra Ski Resortu alebo na bežkovanie po pripravených trasách. Očakávame vašu návštevu v Penzióne Topky s očakávaním, že si váš čas strávený u nás obľúbite a s radosťou sa k nám budete vracať.

 

Menučka.sk – denné menu na jeden klik

Adresa

Naša adresa:

Počúvadlianske jazero 199, 96901 Banská Štiavnica

GPS:

48.4022655, 18.8559773

Telefón: