Sympl.food

Banská Bystrica, Stredné Slovensko

Poďte s nami cestovať s pravou neapolskou pizzou. Vašimi sprievodcami bude poctivé talianske remeslo a kvalitné suroviny, ktoré pohladia vaše chuťové poháriky. Láska na prvé zahryznutie. Aj na druhé. Tretie. Štvrté.

Toto je Sympl.

Našou víziou je, aby sme dokázali uspokojiť vaše požiadavky v akejkoľvek časti dňa a za akýchkoľvek okolností. Ponúkame chutné a jedinečné raňajky, brunch, rýchly obed alebo celodenný Á la carte s večerným drinkom a výhľadom na krásu historického mesta Banská Bystrica. To všetko môžete zažiť a vychutnať si v štýlovom prostredí, s profesionálnym personálom, ktorý je pripravený splniť vám všetky vaše želania. S láskou, jednoducho a do bodky.

Príbeh Sympl.

Bez nadšenia a vášne by to nešlo. Presne tak to bolo aj v našom prípade, kedy tieto dva elementy boli hlavným a rozhodujúcim faktorom pri otázke, prečo sa vrhnúť do gastro segmentu. Cítili sme, že vieme na pomyslenú “gastro mapu” priniesť niečo jedinečné a inovatívne. Kartu sme vsadili na maximálnu kvalitu, profesionalitu a atmosféru.

Silný tím = základ úspechu

Sympl. tím, je nosným kameňom a srdcom našej prevádzky. Pracujeme s množstvom kvalitných ľudí a hlavne s ľuďmi, ktorí sa chcú posúvať a napredovať. Sme len na začiatku našej cesty, no snažíme sa poučiť z každého dňa, aby sme ten nasledujúci boli ešte lepší. Budeme radi za vašu spätnú väzbu!

Sympl.food

Na Troskách 25, 974 01 Banská Bystrica

Otváracie hodiny

Pondelok

9:00 - 21:00

Utorok

9:00 - 21:00

Streda

9:00 - 21:00

Štvrtok

9:00 - 21:00

Piatok

9:00 - 21:00

Sobota

9:00 - 21:00

Nedeľa

9:00 - 21:00