O NÁS

Rusovský penzión poskytuje ubytovanie v blízkosti Bratislavy. Nachádza sa v jednej z mestských častí hlavného mesta SR, v Rusovciach. Od centra Bratislavy je vzdialený asi 13 km (cca 20 min. autom) juhovýchodne a tiež iba niekoľko kilometrov od Rakúska a Maďarska.

Súčasťou je reštaurácia a bar. Poskytuje služby a priestory na svadby – svadobná sála, oslavy, hostiny, rodinné večierky, alebo stretávky po rokoch a iné. Niekoľko stálych hostí a pravidelných zákazníkov si tu rado príde oddýchnuť do pre nich už známych priestorov penziónu a okolia možno práve pre tradične výbornú kuchyňu, či kvôli príjemnému posedeniu a prostrediu. Občas sa sem prídu najesť aj členovia filmového štábu keď v okolí nakrúcajú seriál, alebo film, alebo známe osobnosti, ktoré prechádzajú popri penzióne a majú chuť na dobrý obed. V prípade svadby sa o štandardnú výzdobu postará personál reštaurácie. Zákazníci si môžu priniesť aj svoje torty, či zákusky. Ak má zákazník inú predstavu o jedle, môže si zvoliť aj jedlo mimo jedálneho lístka. Nie je problém pripraviť teplé, či studené misy alebo bufetové stoly.

PODROBNÝ POPIS OBJEKTU:

Na prízemí sa nachádza reštaurácia a bar. Pred reštauráciou je krb a ohnisko. Pred barom je tiež terasa aj s detským ihriskom. Na ľavej strane budovy je aj letná záhrada, kde sa v lete predávajú pečené ryby a gyros. Na poschodí sa nachádza penzión – vchod je z pravej strany budovy. V penzióne je 12 izieb, kde polovica je orientovaná do ulice a druhá polovica je orientovaná do dvora. Povolený vstup pre domáce zvieratá na izbách (Pes, mačka a pod.). Penzión má kapacitu 30 lôžok.

  • 3-jednoposteľové izby
  • 7-dvojposteľových izieb
  • 2 apartmány.

Na každej izbe sa nachádza samostatná sprcha+WC, LCD televízor a niektoré izby majú aj prístelky. Apartmán je dvojizbový, kde v prvej izbe je obývacia miestnosť s rozkladacou rohovou pohovkou a v druhej izbe je manželská posteľ so skriňou. Každý apartmán má aj balkón s posedením a apartmány sú orientované na juhozápadnú stranu. Súčasťou penziónu je aj recepcia, ktorá sa nachádza na prízemí. Vstup do penziónu je z bočnej strany budovy a za budovou je veľké parkovisko, kde si zákazníci môžu zaparkovať svoje automobily či motocykle. Toto parkovisko je zabezpečené kamerovým systémom.

V izbách sa nachádza aj vnútorný poriadok v slovenskom a v anglickom jazyku. V celom penzióne je zakázané fajčiť.

Rusovský Penzión

Balkánska 114, 85110 Bratislava

Adresa

Naša adresa:

Balkánska 114, 85110 Bratislava

Telefón: